اخبار واحد مقاومت امام سجاد(ع) ارسنجان

به نام خدا

دانش آموزان بسیجی واحد مقاومت امام سجاد(ع) در روز چهارشنبه (6/8/94) در نماز جماعتی که به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا احمدی در نماز خانه مدرسه برگزار شد، شرکت کردند. حاج آقا احمدی در سخنرانی که میان نماز ظهر و عصر داشتند از اهمیت نماز صحبت کردند و همچنین با مطرح کردن سوالاتی به دانش آموزان جوایزی اهدا کردند.

 

 

همچنین در صبحگاه همان روز افسران جوان این واحد مقاومت، طی کلاس آموزی که با حضور سرهنگ جاویدی، جانشین فرماندهی سپاه شهرستان و آقای فتح الله نعمت الهی، سرگروه آمادگی دفاعی، برگزار شد؛ با پدافند غیر عامل آشنا شدند. سهنگ جاویدی خاطر نشان کردند که یادگیری اصول پدافند غیر عامل در حفظ نیروی انسانی که سرمایه اصلی یک کشور است، امری ضروری است و آقای نعمت الهی افزودند که با گذشت 37 از انقلاب اسلامی دشمن هنوز ذست از سر ما برنداشته و ما هیچ گاه نمی توانیم به آنها اعتماد کنیم و باید توان مقابله با هر نوع حمله ایشان را داشته باشیم.

 

بسیجیان پرشور و فعال این مدرسه  با جمع کردن پول تو حیبی هایشان، به اندازه اهالی مدرسه شربت بیدمشک نسترن و کیک آماده کردند و همزمان با 7 محرم (29/7/94) همراه با سیاه پوش کردن مدرسه به کمک مربی پرورشی و پخش نوحه در سراسر مدرسه از دانش آموزان و محبان امام حسین(ع) پذیرایی کردند.

شهرستان ارسنجان / واحد مقاومت امام سجاد(ع)/ فرمانده واحد: نگین نعمت الهی

 

 

ارسال نظر