جلسه ی شورای همفکری فرماندهان واحدهای مقاومت در سپیدان برگزار شد

شورای همفکری سپیدان روز پنجشنبه مورخ 1393/11/16 ساعت 9 صبح در حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده تشکیل جلسه داد. در ابتدا آیاتی از قرآن کریم توسط یکی از اعضای شورا تلاوت گردید و سپس برخی از اهداف سازمان بسیج دانش آموزی توسط رئیس مجمع توضیح داده شد و بعد از آن فرماندهان واحد مشکلات و خواسته های خود را در رابطه با بسیج در مدارس با رئیس مجمع در میان گذاشتند. و در پایان نیز اعضای جلسه به اتفاق فرمانده حوزه بسیج دانش اموزی در مراسم اربعین شهید قدرت الله ماندنی در مسجد جامع این شهرستان حضور یافتند.

ارسالی از رئیس مجمع: شقایق آزادی

جلسه ی شورای همفکری در اقلید برگزار شد

با حضور فرمانده واحدهای امیدان و پویندگان و پیشگامان دختر و پسر در سالن جلسات حوزه مقاومت  بقیه الله (عج) شهرستان اقلید مسائل گوناگون بسیج دانش آموزی مورد نقد و بررسی قرار گرفت و حاضرین سوالات و ابهامات خود را مطرح نمودند که قرار براین شد که در حد توان برای حل آنها تلاش و پیگیری صورت گیرد.

ادامه مطلب...

مجمع همفکری برادران شهرستان آباده

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی شهرستان آباده جلسه شورای همفکری آباده روز پنج شنبه مورخ 1393/9/11 ساعت 10 صبح در محل نمازخانه اداره تشکیل جلسه داد. در ابتدا آیاتی از کلام اله مجید توسط دانش آموز کیانی قرائت گردید . بعد از آن توسط فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی برادر مسلمی ضمن عرض خوش آمد گویی به حاضران درجلسه میلاد با سعادت امام حسن عسکری (ع) را تبریک گفتند و بعد از آن توسط برادر ثابت رئیس مجمع همفکری وصیت نامه شهید همت قرائت گردید و مطالبی در مورد گروه تروریستی داعش و همچنین نشریه ضد اسلامی شارلی ابدو بیان نمودند. برنامه بعدی اینکه هر کدام از حضار ضمن معرفی خود و مسئولیت خود در بسیج مشکلات و خواسته های خود را با فرمانده حوزه در میان گذاشتند و در پایان از حضار جلسه به مناسبت ولادت امام حسن عسکری (ع) پذیرایی بعمل آمد.

جلسه مجمع همفکری خواهران شهرستان آباده

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج دانش آموزی در شهرستان آباده جلسه مجمع همفکری خواهران در نمازخانه اداره آموزش و پرورش شهرستان آباده تشکیل جلسه دادند.در ابتدا آیاتی از کلام اله مجید تلاوت شد و بعداز آن سرکار خانم هنرمند مسئول نیروی انسانی بسیج خواهران چگونگی تشکیل پرونده عادی به فعال را توضیح دادندو سپس برادر مهدی مسلمی فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی در مورد برنامه های آینده بسیج و برنامه های دهه فجر توضیحاتی دادند و از فرمانده واحد ها خواستند که در سامانه شهاب حضور فعال داشته باشند و گزارشات خود را از طریق سامانه شهاب ارسال نمایند.و در پایان فرمانده واحد ها ضمن ارائه گزارشی در مورد فعالیت های انجام شده در سه ماهه اول سال تحصیلی 94-93 ،مشکلات و خواسته های خود را با فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی در میان گذاشتند .